September 29, 2022
Portali Shprehja

Jasharaj s’shkon në Komision te Nagavci e Murati

Kreu i SBASHK-ut, Rrahman Jashraj, nuk është duke marrë pjesë në raportimin e ministres Nagavci dhe ministrit Murati në Komisionin për Arsim.

Nuk dihet se cilat janë arsye që Jashraj s’po merr pjesë derisa ditëve të fundit vetë Jashraj ka pasur ankesa për gjendjen e tij shëndetësore.

Në mbledhjen e fundit të Komisionit për Arsim, Jasharaj ka pasur një përplasje me deputetin Dimal Basha, i cili kishte shkuar aty vetëm si deputet dhe nuk ishte pjesë e Komisionit.

Aktualisht nga BSPK dhe SBASHK-u po marrin pjesë kolegët e Rrahman Jashrajt që e përbëjnë Këshillin Grevist.


Të Ngjajshme

Masazhi i këmbëve para gjumit mund të ndihmojë në lehtësimin e simptomave të zakonshme të menopauzës, zbulon studimi

Aurela Gaçe ngec në Amerikë pasi vendin e goditi një uragan i fuqishëm

Më thuaj cila është shenja jote e horoskopit, të të them cilën ditë të javës ke më shumë fat

Leave a Comment