January 27, 2021
Portali Shprehja

Javi Martinez hedh pikëpyetje mbi të ardhmen e tij te Bayern!

Mesfushori dhe mbrojtësi i Bayern Munich,  Javi Martinez foli për të ardhmen e tij pa përjashtuar një rinovim. Kontrata e tij skadon në verë me Bayern:

“Shumë gjëra mund të ndodhin brenda një viti. Ne tashmë kishim biseduar me Bayern në verë për një lamtumirë të mundshme dhe nëse do të vinte një ofertë e mirë për mua dhe klubin atëherë unë mund të isha larguar, por nuk ndodhi.

Pastaj fola me trajnerin i cili më dha besim dhe më bëri të ndihem pjesë e ekipit. – përfundon spanjolli siç raportohet nga Kicker.de

“Tani, megjithatë, nuk mendoj për të ardhmen, edhe nëse para se të përfundoja karrierën time do të doja të provoja një përvojë të re ”.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment