10 C
Skopje
October 17, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Jeni ndarë nga i dashuri këtë verë? Asgjë s’është rastësi, zbulojeni tani

Stina e verës është koha më e nxehtë si edhe një nga muajt më të rrezikshme që mund të kalojë një çift. Për ata që ende nuk jetojnë bashkë është një sfidë e vërtetë, pasi pushimet me familjet e tyre i distancojnë.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Shoferi ndalon autobusin për të ngushëlluar vajzën që po qante

shprehja

Funksionari i LSDM-s akuza Ali Ahmetit e Artan Grubit

shprehja

Vasfije Krasniqi-Goodman rrëfen publikisht përjetimet e dhunës seksuale në luftë

shprehja