February 28, 2021
Portali Shprehja

Jennifer flet për periudhën e ndishme që ka kaluar: Nuk e doja veten

Jennifer Lopez rrëfeu se i është dashur të shkonte në terapi për të zbuluar vlerat e saj dhe për të mësuar të dojë veten.

(function () { if (!document.getElementById('ap-js')) { var ver = new Date().toISOString().split(':')[0].replace(/D/g,''); var apjs = document.createElement("script"); apjs.type = "text/javascript"; apjs.async = true; apjs.setAttribute('id', 'ap-js'); apjs.src = "https://central.gjirafa.com/js/ap-gjanout.js?v=" + ver; document.head.append(apjs); } })();

“Më kujtohet kur isha në terapi, në fund të 30-ave dhe po flitej shumë për të dashur veten. Unë mendoja se e doja veten por nga ana tjetër, po bëja disa gjëra në marrëdhëniet e mia personale që nuk tregonte se e doja veten.”, tha Lopez në episodin e Coach Conversation.

Ylli i popit nuk përmendi drejtpërdrejt asnjë emër, por sipas “People” po i referohej ish-martesës së saj me Marc Anthony. Aktorja u martua me të në moshën 34-vjeçare në vitin 2004, dhe i dha fund martesës pas afro një dekade. Së bashku, ata kanë dy fëmijë, binjakët 12-vjeçarë, Emme dhe Max.


Të Ngjajshme

Afërdita ndan momentin kur bashkëshorti ia ledhaton barkun

admin

Kjo është arsyeja e vërtetë e ndarjes Kim-Kanye

admin

Tayna e zbulon krejt trupin me këtë veshje transparente

admin

Leave a Comment