Jennifer Lopez në pritje të Super Bowl

50-vjeçarja ka postuar foto të saj në rrjetin Instagram ku ajo duket pranë një dritareje të madhe veshur si gjithmonë me elegancë, ku shfaqen linjat e saja perfekte.

“Ka edhe tri javë deri në Super Bowl, kështu që unë po ju jap një pjesë të performancës sime. Drejtohuni te TikTok im për ta kontrolluar. Këtë javë merrni përsipër sfidën dhe vallëzimin në On Floor with me!!! Unë do të rishikoj disa nga të preferuarat e mia”, shkruan ajo.

Në finalen e ragbit amerikan Lopez do të perfomojë së bashku me Shakira, duke u bërë pjesëmarrësit më të fundit të muzikës pop – përfshirë Beyoncé, Prince, Madonna, Katy Perry dhe Lady Gaga si pjesë e shfaqjeve të mëhershme, transmeton KosovaPress.

Të ngjajshme

Morena bën tatuazh portretin e personit më të dashur për të

shprehja

Teuta Krasniqi ndan një foto me Adonisin nga sauna

shprehja

“Kam punuar kamariere”, Lei Kraja rrëfen momentet e vështira në Amerikë dhe si nuk i dilnin paratë

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë