August 11, 2022
Portali Shprehja

Jennifer Lopez tregon linjat e tonifikuara e veshur në të shkurtra

Ajo kishte festuar muajin e saj të mjaltit me Ben Affleck dhe fëmijët e tyre në Paris, pasi u martua në fillim të këtij muaji.

Derisa aktori u rikthye në punë dhe shkoi në Kaliforni për të filmuar pasi riprodhoi rolin e tij si “Batman”, Jennifer Lopez vazhdoi udhëtimet e saj evropiane për në Capri të Italisë të enjten (28 korrik) me fëmijën e saj, Emme.

53 vjeçarja ishte i sigurt që do të vishej për të bërë përshtypje gjatë daljes, duke treguar këmbët e saj të tonifikuara në një palë pantallona të shkurtra rozë të mëndafshta të veshura me dantella të zeza.

Këngëtarja e “On The Floor” u pa gjithashtu me një palë sandale floriri që koordinoheshin me orën me shkëlqim të artë në kyçin e dorës së saj.

Pavarësisht se ishte mbrëmje, Jennifer mbajti një palë syze dielli të rrumbullakëta ari me një nuancë rozë.

Aktorja e “Selena” u pa me makijazh të ndritshëm që u ekspozua teksa mbështillte një krah rreth fëmijës së saj 14-vjeçar.

Në dalje mungonin vëllai binjak i Eme, Maximilian, si dhe burri i Jennifer-it, Ben dhe dy vajzat e tij, Violet dhe Seraphina.


Të Ngjajshme

Fjolla Morina me urim prekës për ditëlindjen e vajzës: Nuk ishte e let për mua të qenurit Baba e Nanë…

Si ndikon konsumi i kalorive përpara gjumit tek pesha dhe shëndeti

Sa duhet të zgjatë seksi që zonja të përjetoi kënaqësi maksimale?

Leave a Comment