5.7 C
Skopje
December 10, 2019
BLUE

Jennifer seksi, e kap gjoksin gjatë fotosesionin

Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “HUstlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në botë nga GQ

Ajo do të jetë në ballinën e revistës për edicionin e dhjetori, bashkë me Robert de Niron dhe Al Pacinon.

J-Lo është paraqitur në këtë revistë derisa ka thënë në intervistë se për rolin e saj në “Hustlers” nuk ka marrë para.  /GazetaExpress/

Artikuj të ngajshëm

Aktorja e njohur lind fëmijën në fshehtësi të plotë

shprehja

Lule Mustafa e rrezikon jetën gjersa vozitë

shprehja

Beyonce: Aborti më mësoi se duhet të isha mamaja e vetes sime, para se të isha e dikujt tjetër

shprehja