14 C
Skopje
October 20, 2019
Shëndetsi

Jessica Simpson humbi 45 kilogramë për gjashtë muaj pas lindjes

Këngëtarja e njohur amerikane, Jessica Simpson , ka bërë të ditur së fundmi se ka humbur 45 kilogramë që pas lindjes së fëmijës së tretë. Ajo tha se e arriti këtë duke ngrënë lulelakër dhe duke bërë një ushtrim të thjeshtë. Teksa doli nga shtëpia e saj të martën, ajo u fotografua nga paparacët ndërsa […]

.

Artikuj të ngajshëm

Hoteli magjik në Maldive që ju mundëson të flini në rrjetën mbi det dhe nën ndriçimin e yjeve

shprehja

Dieta reale e cila do t’i bëjë çudi linjës së trupit tuaj: Eksperti nga Harvardi ka metodën për ju!

shprehja

Me dietën e dr. Kempnerit për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave – humbni 7 – 10 kg

shprehja