August 2, 2021
Portali Shprehja

Jeta e luksit drejt fundit për Meghan dhe Harry

Meghan Markle dhe Princi Harry janë goditur shumë në pjesën e parave pas vendimit të tyre për t’u larguar nga familja mbretërore. Që kur u larguan nga puna si mbretër me kohë të plotë, Meghan dhe Princi Harry kanë pasur një seri shpenzimesh të mëdha, tha komentatorja mbretërore Daniela Elser. Ata gjithashtu humbën mbështetjen financiare […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment