2.1 C
Skopje
December 7, 2019
BLUE

JLO dhe partneri i saj drejt martesës, zbulohen detajet e para të dasmës

Ai ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, ku zbuloi të tjera detaje për planet e martesës.

Alex tregoi se ende nuk kanë zgjedhur vendin ku do organizojnë dasmën. Ai shtoi se në dasmën e tyre do të ketë më pak se 100 të ftuar dhe ata preferojnë të mos e bëjnë publike.

Në dasmën e tyre do të ketë të ftuar vetëm familjarë dhe miq të ngushtë.Dasma nuk është zbuluar ende se kur do të mbahet, magjithatë festimet kanë nisur. Në muajin shtator çifti mblodhi miqtë dhe të afërmit në një festë intime.

Në dasmën e tyre do të ketë të ftuar vetëm familjarë dhe miq të ngushtë.Dasma nuk është zbuluar ende se kur do të mbahet, magjithatë festimet kanë nisur. Në muajin shtator çifti mblodhi miqtë dhe të afërmit në një festë intime.Image

Artikuj të ngajshëm

'Dua syrin me ta puth o xhan' kaq me emocione e këndoi Edona në vitin 2000

shprehja

Habit Meri Shehu: Elvana Gjata ka shumë mundësi të shpallet fituese, Arilena jo!

shprehja

Kida publikon foto me Loredanën, ja çfarë shkruan

shprehja