May 11, 2021
Portali Shprehja

Jo e zakonshme, Jehona Dreshaj bën festë të çmendur në avion

Me ose pa dashje, motra e Afërdita Dreshaj, Jehona di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen. Jehona një brune e bukur me linja perfekte trupore, shpesh arrin të ngacmojë imagjinatën e ndjekësve të saj të shumtë në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”. Bukuroshja ka kohë që jeton në SHBA dhe ka ndjekur rrugën e së motrës, duke […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment