May 11, 2021
Portali Shprehja

Jo vetëm Tayna e Dafina, edhe Kida e Fifi kanë prishur raportet

Tayna dhe Dafina ka kohë që nuk flasin me njëra-tjetrën, arsye kjo e cila ende nuk dihet. Krahas kësaj, në media është aluduar se këngëtarja shqiptare, Kida, nuk ka raporte të mira me kolegen e saj, Fifin. Por me sa duket, e vërteta qëndron ndryshe dhe këtë e vërtetoi Fifi me një bisedë qe zhvilloi […]

.

Të Ngjajshme

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Modelja kolme pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

admin

Leave a Comment