July 3, 2022
Portali Shprehja

Johnson surprizën sërish Zelenskyn, fluturon për në Kiev papritur

Kryeministri britanik Boris Johnson ka surprizuar sërish Ukrainën dhe ka vizituar papritur Kievin.

Tact Watches

Ai është takuar me Presidentin Zelensky për bisedime.

Vizita shënon udhëtimin e dytë të Johnson në kryeqytetin ukrainas që nga pushtimi i Rusisë dhe vjen një ditë pasi liderët e Francës, Gjermanisë dhe Italisë zhvilluan diskutime me Zelenskyy atje.

Përmes një postimi në Twitter, kryeministri britanik ka bërë me dije se ndodhet në Kiev.

.

Të Ngjajshme

Nëse ju enjten gishtat vuani nga kjo sëmundje

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Nesër takim Kovaçevski-Mickoski

admin

Leave a Comment