September 28, 2020
Portali Shprehja

Jonida i kthehet rreptë ndjekëses që i tha po dukesh si ‘transvestit’

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon shpesh foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria, të cilat marrin komente të shumta nga ndjekësit.

Mirëpo, përpos komplimenteve, Jonida përballet dhe me komente të pakëndshme, të cilave vendos t’iu kthejë një përgjigje. Kështu ka bërë së fundmi, teksa një nga ndjekëset e saj e ka quajtur “transvestit” publikisht.

“Je bërë si transvestit, me të kap ty zëre se ke kapur trans”, i ka shkruajtur ajo në disa foto të publikuara së fundmi nga këngëtarja. “Më mirë vetëvetja se sa ti prototip i vulgaritetit”, ka replikuar Jonida.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });


Të Ngjajshme

Reja e Gilit tregon format e përkryera nga palestra

admin

A i besoni Kides kur thotë se s’ka pasur të dashur?

admin

Edhe vajza e Albërijes po duket hot në Dubai

admin

Leave a Comment