February 25, 2021
Portali Shprehja

Jonida Vokshi prezanton për herë të parë vëllain

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka prezantuar për herë të parë vëllain e saj.

Shkak është bërë ditëlindja e tij dhe nuk kishte se si të mungonte një urim nga Jonida.

Ajo publikuar në Instastory dy foto me vëllain dhe i ka treguar se sa e do. Mirëpo, të gjithëve i ka rënë në sy ngjashmëria mes tyre që është shumë e madhe.

“Edhe 100 të lumtura shpirti motrës. Daja Emit, u gëzofsh gjithmonë, të dua shumë”, ka shkruar Jonida krah fotove.Të Ngjajshme

Afrona Dika thotë se ka nevojë për Vitaminën D

admin

Brenda shtëpisë luksoze të Kumrije Mustafës

admin

Tea dhe Bearti, promovojnë Age Stop

admin

Leave a Comment