December 4, 2021
Portali Shprehja

Joveski: Kur dëgjova që autobusi është nga Maqedonia, e dija që duhej ndihmë dhe u nisa menjëherë për Bullgari

Kreu i Prokurorisë Publike, Lubomir Jovevski në “ClickPlus” në TV21 theksoi se ditën e aksidentit të autibusit në autostradën “Struma”, menjëherë pasi kishte marrë informacionin, ishte nisur për në Bullgari.

“Kur mora lajmin se ishte autobus maqedonas dhe bëhej fjalë për shtetas të Maqedonisë, e dija me siguri se prokurorisë bullgare do t’i duhej ndihmë në hetimin e këtij rasti”, tha Joveski.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Paralajmërohet ngrirja e çmimeve të produkteve elementare në Maqedoninë e Veriut

admin

Marrëveshja Zaev Gashi shtyhet sërish, ai po ngjanë serialit Feride

admin

Antovski: Sërish do të ketë shtrenjtim të energjisë elektrike

admin

Leave a Comment