December 4, 2021
Portali Shprehja

“Ju hani kesh, por ne nuk hamë bar”, Robert Nesimi ironizon me Kastriot Rexhepin

Analisti dhe njohësi i mirë i politikës në vend, Robert Nesimi ka ironizuar përmes postimit në facebook në lidhje me ngjarjet e fundit në Kuvend me deputetin Kastriot Rexhepi pas vendimit që të mos marrë pjesë në seancën kuvendore me çka bëri që të vazhdojë mandatin Qeveria Zaev 2, përcjell in7.

Nesimi ka shkruar se Ju hani kesh, por ne nuk hamë bar.

Tact Watches

Postimi i plotë:

Ka$triot R€xh€pi vërtetë do të besojmë se është faktor aq i rëndësishëm, saqë BE dhe SHBA kanë rënë aq poshtë saqë atë e kanë opcion të fundit për shpëtimin e vendit.
Ju hani kesh, por ne nuk hamë bar.-ka përfunduar komentin e tij njohësi i politikës Robert Nesimi./in7.tv/

Të Ngjajshme

Mickoski i shqetësuar: Zaev mund të nënshkruaj edhe një marrëveshje të re me Bullgarinë

admin

Në fundjavë do të mbahet seanca e qeverisë për buxhetin

admin

Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

admin

Leave a Comment