January 22, 2021
Portali Shprehja

Justin Bieber e kujton ish të dashurën me këtë këngë

Justin Bieber duket se nuk e ka harruar ende Selena Gomezin.

“Look, Ariana, Selena, my Visa”, thotë Justin në një varg të këngës, e kjo ngjalli shumë debate mes fansave të Justin dhe Selenës.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Selena Gomez është shumë e zënë me promovimin e linjës së saj të re ‘Rare Beauty’ dhe ndoshta nuk i ka rënë në sy kënga e re e ish-partnerit të saj Justin Bieber.

Edhe pse nuk ka asgjë të keqe me tekstin, por duke marrë parasysh marrëdhënien e Justin dhe Selenës, e cila është cilësuar edhe nga të dy ata, si emocionalisht abuzive, disa njerëz nuk e pritën dhe aq mirë.

Para marrëdhënies së Justin me modelen Hailey ai kishte një histori të gjatë romantike me Selenën.

Yjet e popit kishin një romancë të trazuar, e cila ishte ndezur dhe fikur për vite pasi u nxitën në qendër të vëmendjes.

Vlen të ceket se përveç këtyre detajeve të cilat nxitën reagim, kënga në përgjithësi u prit mirë.

 


Të Ngjajshme

Vildane Zeneli nis lidhje të re dashurie?

admin

Ndahet çifti i njohur pas nëntë muajve bashkëjetesë

admin

Dy aktorët e pëlqyer turq përfundojnë prapë në krahët e njërit-tjetrit

admin

Leave a Comment