October 28, 2020
Portali Shprehja

Juventus dhe propozimi për Real Madrid, në Spanjë zbulojnë gjithçka

Sipas spanjolles Don Balon, Juventus ia ka ofruar Douglas Costa-n Real Madrid-it.

Ndërmjetësit e bardhezinjve mësohet të kenë kontaktuar drejtuesit e Los Blancos dhe u kanë ofruar atyre kartonin e brazilianit.

Megjithatë, Merengues nuk janë të gatshëm të shpenzojnë 30 milionë eurot e kërkuar nga kampionët e Italisë.

.

Të Ngjajshme

Ronaldo vë në dyshim tamponin anti-Covid: Budallallëk, jam mirë dhe i shëndetshëm!

admin

Plas te Reali, Benzema akuzon Vinicius: Luan kundër nesh, mos ia paso topin!

admin

Zambrotta: CR7 dhe Leo janë dy jashtëtokësorë, por unë zgjedh Messin

admin

Leave a Comment