June 27, 2022
Portali Shprehja

Juventus nuk heq dorë, ëndrra kushton 50 milionë euro

Juventus nuk heq dorë nga rruga që çon te Nicolo Zaniolo. Bardhezinjtë duket se janë të gatshëm të ofrojnë 40 milionë euro për të bindur Roma-n, por verdhekuqtë nuk kanë ndërmend të zbresin nën 50.

ARTHUR – Arthur është në krye të listës së lojtarëve që janë drejt largimit nga Juventus. Megjithatë, mesfushori   peshon akoma rreth 47 milionë euro në bilancin e bardhezinjve dhe ka një rrogë të lartë.

Tact Watches

Elemente që ër momentin e komplikojnë shumë shitjen e tij dhe duket se mund t’i hapin rrugën formulave të reja. Në veçanti, sipas Corriere dello Sport, me kusht që të lirohet nga rroga e brazilianit, Juventus-i duket se po mendon ta huazojë ose ta shkëmbejë. Për Arthur interesohen Arsenal-i dhe Monaco.

RABIOT – E ardhmja e Adrien Rabiot është akoma e paqartë. Mesfushori francez ka qenë një nga titullarët e padiskutuar të sezonit të kaluar, por me kthimin e Pogba nuk mund të përjashtohet nxjerrja e tij në shitje.

Lojtarit do t’i pëlqente një eksperiencë në Premier League dhe për 15-20 milionë euro mund të bëjë gati valixhet: Manchester United, Newcastle dhe Chelsea janë në dritare.

.

Të Ngjajshme

Norvegji | Portieri realizon eurogol me roveshatë! (Pamjet)

admin

ZYRTARE | Arsenali bën super transferimin. Detajet dhe motivi pse Arteta këmbënguli

admin

Takim sekret në Portugali nga Jorge Mendes për transferimin e Ronaldo-s! The Athletic zbulon prapaskenat

admin

Leave a Comment