September 30, 2020
Portali Shprehja

Juventusi bën numra mbi rinovimin e Dybala! I pashitshëm me fjalë, por realiteti…

Ndërsa Juventus po punon pa u lodhur për të sjellë një numër të ri “9” në Torino (Luis Suarez është favoriti i madh), roli i Paulo Dybala te Juventus mbetet ende një pikëpyetje e madhe.

“Dybala nuk shitet por thjesht me fjalë, sepse lojtari është në merkato dhe, në fakt, nëse vjen ndonjë ofertë tronditëse…”, shkruan Corriere della Sera sot.

Nuk është për t’u habitur në fakt, pasi diskutimet me agjentin e argjentinasit për rinovimin e kontratës vazhdojnë “të rrëshqasin” dhe e ardhmja e tij ende te “Zonja e Vjetër”, sipas gazetës, duhet çertifikuar me “vulë dhe firmë”, jo thjesht me fjalë!

.

Të Ngjajshme

Douglas Costa tërbon Juventusin, refuzon klubin e Premier League. Mbetet pezull Chiesa

admin

Mourinho është “i çmendur”, e pabesueshme çfarë bëri me Eric Dier

admin

Dy oferta për mbrojtësin, Juventusi i vendos çmim italianit!

admin

Leave a Comment