January 17, 2021
Portali Shprehja

Juventusi bën numra mbi rinovimin e Dybala! I pashitshëm me fjalë, por realiteti…

Ndërsa Juventus po punon pa u lodhur për të sjellë një numër të ri “9” në Torino (Luis Suarez është favoriti i madh), roli i Paulo Dybala te Juventus mbetet ende një pikëpyetje e madhe.

“Dybala nuk shitet por thjesht me fjalë, sepse lojtari është në merkato dhe, në fakt, nëse vjen ndonjë ofertë tronditëse…”, shkruan Corriere della Sera sot.

Nuk është për t’u habitur në fakt, pasi diskutimet me agjentin e argjentinasit për rinovimin e kontratës vazhdojnë “të rrëshqasin” dhe e ardhmja e tij ende te “Zonja e Vjetër”, sipas gazetës, duhet çertifikuar me “vulë dhe firmë”, jo thjesht me fjalë!

.

Të Ngjajshme

Tottenhamit i duhen 5 minuta! Aurier i jep avantazhin ndaj Sheffield (VIDEO)

admin

Pioli: Na pret ndeshja më e rëndësishme e kampionatit. Kampionë dimri? S’ka asnjë rëndësi

admin

Kujtimet e Walcott, nga fanella e Henry te kërkesa e… Messi-t: S’mund ta besoja

admin

Leave a Comment