January 17, 2021
Portali Shprehja

Juventusi hedh sytë në Spanjë, përgatit ofertën për mbrojtësin e Atleticos

Juventusi mund të vendosë si objektiv të merkatos mbrojtësin Stefan Savic. Bardhezinjtë duan të kenë në skuadër futbollistin e Atletico Madridit.

Malazezi pëlqehet nga trajneri Andrea Pirlo dhe me shumë mundësi do të ketë një ofertë zyrtare për të. Ata duan të forcohen në repartin e prapavijës, pasi kanë patur goxha probleme me dëmtimet.

Atletico nga krahu tjetër nuk dëshiron të humbasë shërbimet e lojtarit, prandaj dhe po mundohet të mbrohet. 29-vjeçari nga krahu tjetër dëshiron të lëvizë dhe diçka e tillë mund të ndikojë shumë tek e ardhmja e Savic.

 

 

.

Të Ngjajshme

BARELLAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Bastoni si Beckham, asist 60 metra. Juventusi totalisht i dominuar (VIDEO)

admin

Në Anfield nuk ka gola dhe fitues! Manchester United ruan kreun, Liverpool zbret i treti

admin

Stambolli mban frymën! Mungon vetëm pak nga zyrtarizimi i Ozil te Fenerbahce. Kontrata e tij si “faraonët”

admin

Leave a Comment