0.6 C
Skopje
December 4, 2019
BLUE

Ka kohë që është larguar nga skena, Zanfina mahnitë me linjat trupore

Këngëtarja Zanfina Ismaili, ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor.

Zanfina e kishte paralajmëruar largimin nga skena, me arsyetimin se do ti përkushtohet profesionit të saj si juriste.

Por Zanfia është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh po reklamon linjat e saj trupore, shkruan Zëri.info

Nuk dihet nëse këngëtarja pritet të sjell ndonjë projekt për tu kthyer në skenën muzikore./ZËRI

Nuk dihet nëse këngëtarja pritet të sjell ndonjë projekt për tu kthyer në skenën muzikore./ZËRI

Artikuj të ngajshëm

Morena dhe Stresi vizitojnë djalin që u hodh nga kati i pestë shkak i tërmetit

shprehja

Demi vazhdon që të bëj foto nudo

shprehja

Jennifer Lopez si një çikë e re në paraqitjen e parë

shprehja