November 27, 2020
Portali Shprehja

“Ka vetëm një numër një, është Messi!”, – Rakitic del hapur

Ish-lojtari i Barcelonas, Ivan Rakitic, kaloi te Sevilla në merkaton e verës. Kroati u rikthye tek ish-ekipi i tij në Spanjë dhe njëherë tjetër ka folur për Leo Messin.

Ai ka vlerësuar maksimalisht ish-shokun e tij te Barcelona. “Nuk ka rëndësi se kush je, thjeshtë duhet parë dhe shijuar ky djalë (i referohet Messit). Ai është në një tjetër nivel.

“Me gjithë respektin për lojtarët e tjerë kaq vetëm një numër një. Ai është Leo Messi”, – tha mesfushori. Rakitic duket se e ka shijuar kohën e kaluar me Messin te Barca.

.

Të Ngjajshme

Maradona, zbulohet letra e çuditshme: Pas vdekjes time dua të më…

admin

Video: Napoli “inaguron” stadiumin e Maradonës, zhbllokohet me stil ndeshja në Europë

admin

Video: Pepe është magjik, Arsenal shënon dy gola në pesë minuta

admin

Leave a Comment