January 28, 2022
Portali Shprehja

Kallëzim penal kundër një personi nga Koçani, ka shantazhuar një grua

MPB njofton se ka ngritur kallëzim penal kundër Z.G. (55) nga Koçani, për shkak të dyshimit për kryerjen e veprave penale “keqpërdorim i të dhënave personale” dhe “shantazh”.

Në gjysmën e dytë të gushtit 2021, i pandehuri ka blerë fotografi të një gruaje nga një fshat i Koçanit me përmbajtje komprometuese, pas së cilës ua ka treguar dy grave të tjera dhe më pas ka shantazhuar të dëmtuarën që t’i japë 5.000 euro për mospublikimin e fotove.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Këmbësorëve u shuhet jeta në vizë bardha, policia në aksion – shqipton gjoba

admin

Sali: 90 për qind e raste të reja me virus janë Omicron, 10 për qind janë Delta

admin

77 vjet, Radio Shkupi!

admin

Leave a Comment