December 6, 2020
Portali Shprehja

Kaloi ilegalisht kufirin, arrestohet maqedonasi në Han të Elezit

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në pikën kufitare të Hanit të Elezit.

I njëjti është arrestuar pasi që kishte kaluar ilegalisht kufirin.

“ Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i R. Maqedonisë Veriut, pasi që i njëjti kishte kaluar kufirit ilegalisht nga R. Maqedonisë së Veriut për në R. Kosovës. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është depërtuar për në R. Maqedonisë dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Dyshohet për një mjet shpërthyes në një autobus në Llapushnik të Drenasit

admin

Burri rrah gruan në Prishtinë

admin

Vjedhje në Prishtinë, arrestohen dy shtetas algjerianë

admin

Leave a Comment