February 1, 2023
Portali Shprehja

Kandidati i ASH-së në Studeniçan rreshtohet pas Azem Sadikit, kalon në PDSH

Edhe pse vetëm disa javë më parë shpalli kandidaturën për kryetar komune, Zekirja Tahir inga Aleanca për Shqiptarët ka kaluar në radhët e Partrisë Demokratike Shqiptare, njofton Ditari.mk

Tashmë ish kandidati I ASH-së është renditur prapa Azem Sadikit, I cili është në kërkim të mandatit të tretë në komunën e Studeniçanit.

Tahiri me prejardhje është nga Morana dhe ka marrë numrin dy në listën e këshilltarëve të udhëhequr nga Mevlane Ibrahimi e cila vjen nga Batinca./Ditari.mk/

Të Ngjajshme

Duel i futbollistëve shqiptarë në Kupën e Italisë

Kristian Eriksen, jashtë terrenit deri në muajin prill

Përvejtori i Goce Dellçevit, Spasovski: MPB-ja ka ndërmarrë të gjitha masat për mbarëvajtjen e manifestimit

Leave a Comment