September 27, 2022
Portali Shprehja

Kanos kunatën dhe fëmijët e saj në Mitrovicë

Një person është arrestuar pasi ka kanosur kunatën e tij dhe fëmijët e saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 15:20, në Mitrovicë.

Siç thuhet në raport, i dyshuari është me të meta mentale dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Psikiatrisë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar me të meta mentale pasi që i njëjti ka shqetësuar dhe kanosur viktimën femër  kosovare (kunatën e tij) dhe fëmijët e saj. I dyshuari është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Psikiatrisë dhe më pas me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Goditet për vdekje një person në Podujevë

admin

Vdes një femër në Drenas, kishte shenja dhune

admin

Dyshon se gruaja i hodhi “diçka të dëmshme” në ushqim, burri nga Skenderaj merr tretman mjekësor në QKUK  

admin

Leave a Comment