October 4, 2023
Portali Shprehja

Kanosen dy gazetarë në Obiliq

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast kanosje ndaj dy gazetarëve. Rasti ka ndodhur të shtunën në Obiliq rreth orës 18:05.

“Dy ankues, një femër dhe një mashkull (gazetarë) kosovar, kanë informuar se për deri sa ishin në vendin e punës, janë kanosur përmes telefonit nga i dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në raportin e policisë.

Sipas ankueseve, kanosja ka ndodhur për arsye personale dhe nuk lidhet me profesionin e tyre. Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Degradim dhe shkatërrim i mjedisit në fshatrat e Zveçanit, policia dërgon tre kamionë për verifikim të dokumentacionit në terminalin doganor

admin

E kanosi me armë kolegun e tij, arrestohet një person në Shtime

admin

Shtetasit gjerman i sekuestrohen 24 pistoleta, vetura dhe para në Merdar, arrestohen edhe dy të tjerë

admin

Leave a Comment