October 1, 2023
Portali Shprehja

Kanosën personat zyrtarë në Pejë, arrestohen një burrë dhe një grua

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona për kanosje të zyrtarëve policorë në Pejë.

Rasti ka ndodhur të martën, në ora 17:45.

“Pejë 12.09.2023-17:45. Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër kosovarë pasi që, të njëjtit kanë penguar dhe kanosur personat zyrtarë”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje, ndërsa e dyshuara lirohet në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia ndalon pesë persona në Leposaviq, kishin hyrë ilegalisht nga Serbia

admin

Sulmohen dy policë në Prishtinë, njërit i thyhet dora

admin

Ishte duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur, arrestohet i dyshuari në Prizren

admin

Leave a Comment