January 21, 2021
Portali Shprehja

Kanoset inspektori i Ministrisë së Punës

Policia e Kosovës ka njoftuar se një Inspektor pranë Ministrisë së Punës ka raportuar në polici se është kanosur nga i dyshuari mashkull kosovar pronar i një firme ndërtimi.

Lidhur me rastin është kontaktuar prokurori kujdestar i cili ka cilësuar rastin dhe ka urdhëruar që rasti të hetohet në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vetura godet për vdekje këmbësoren në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

admin

Kanosi nënën e tij, një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit nga Ferizaj

admin

Kanosi motrën duke ia dërguar foton e revoles në “Viber”, arrestohet një person në Ferizaj

admin

Leave a Comment