Kaos, një kamion me 170 derra përplaset në autostradë

U bë një kaos në autostradë nga përmbysja e një kamioni që në të gjendeshin 170 derra. Rrugët u bllokuan pas kësaj përplasje, raporton “Metro”, transmeton lajmi.net.

Disa nga kafshët ikën pas përplasjes. Përplasja ndodhi rreth orës 9:05 në Las Rozas afër Madridit në Spanjë.

Zjarrfikësit menaxhuan situatën duke i mbledhur kafshët derisa disa nga to vdiqën gjatë përplasjes. Një burrë 46-vjeçar, kishte pësuar lëndime në kokë dhe u dërgua në spital.

Emergjenca trajtoi katër burra të tjerë që pësuan lëndime, incidenti shkaktoi kaos në autostradë duke bllokuar rrugët për disa orë. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Kërkoi një partnere për në Hënë, 20 mijë vajza aplikuan

shprehja

Arsyeja shokuese pse qeni sillet çuditshëm me fëmijën

shprehja

​Lind fëmijën dhe e fut në lavatriçe, justifikimi shokues në polici

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë