December 6, 2020
Portali Shprehja

Kapen dy grabitës nga Gostivari

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme në fshatin Forinë të Gostivarit janë arrestuar dy grabitës.

Respektivisht, dje rreth orës 09:30 policia e rajonit të Gostivarit ka arrestuar 21-vjeçarin Lj.M. dhe 22-vjeçarin H.M., të dy nga fshati Forinë.

Të arrestuarit dyshohet se kanë kryer grabitje në rajonin e Gostivarit, dhe akuzohen për veprat penale “vjedhje” dhe “vjedhje e rëndë”.

MPB njofton se pas dokumentimit të plotë të rastit do të parashtrohet padi konkrete.

The post Kapen dy grabitës nga Gostivari appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Ekspertët kritikojnë punën e deritanishme të Kuvendit

admin

Deponia në Rusino përsëri përfshihet nga flakët

admin

Rruga “Brigada Maqedono-Kosovare”, e rrezikshme për qytetarët

admin

Leave a Comment