November 29, 2021
Portali Shprehja

Kapet me drogë, arrestohet 55-vjeçari

Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar dje një 55-vjeçar, pasi në shtëpinë e tij është gjetur marihuanë dhe kanabis.

“Më 25.11.2021 në ora 15.30 në fshatin Bogorodicë të Gjevgjelisë, policët e DPB Gjevgjeli kanë arrestuar D.M.(55) nga fshati Bogorodicë. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor, është gjetur dhe marrë marihuanë dhe bimë kanabisi. Ai është mbajtur nën arrest në stacionin policor dhe pas dokumentimit të rastit, kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës”, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme, transmeton TV21.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Sot takim i ri Zaev-Gashi! A do të arrihet marrëveshje?

admin

Bora mbulon Kodrën e Diellit, bllokohen disa makina

admin

Ndalohet hyrja në Izrael për 14 ditët e ardhshme

admin

Leave a Comment