March 25, 2023
Portali Shprehja

Kapet në flagrancë hajni nga Kumanova

MPB njofton se në orët e para të ditës së sotme është kapur në flagrancë një hajn nga Kumanova.

“Sot (09.03.2023) në ora 01:40, zyrtarët policorë të SPB-Kumanovë kanë privuar nga liria E.I.(32) nga Kumanova. Ai është kapur duke tentuar të marrë sende nga një shtëpi në rrugën “30 Korriku” në Kumanovë. E.I. është ndaluar në stacion të policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB.

Të Ngjajshme

Nesër mblidhet Kryesia e Këshillit të BDI-së, diskutime për “Frontin për Evropën”

451 persona të angazhuar direkt nga granti i Kosovës për Luginën

Gjenerali ukrainas: Beteja për Bakhmutin, më e vështira në vijat e frontit

Leave a Comment