September 29, 2020
Portali Shprehja

Kaq e bukur është motra e Afërdites

Afërdita Dreshaj njihet si person që i kushton shumë vëmendje familjes së saj.

Jo rrallë herë ajo publikon fotografi nga më të ndryshme edhe me motrën, Jehonen.

E kur jemi tek bukuria e motrave Dreshaj, dukshëm më e veçantë është Jehona.

Një zeshkane kaq e formësuar dhe me bukuri natyrale, jo shpesh here kemi mundësi të njohim.


Të Ngjajshme

Fytyra e Egzonës disa ditë pas operacionit

admin

Nora bën ndryshim të madh në pamje

admin

Getinjo uron Mozzikun me foto interesante

admin

Leave a Comment