June 22, 2021
Portali Shprehja

Kaq e egër Tayna nuk është shfaqur ndonjëherë

Këngëtare më provokuese dhe senzacionale se Tayna nuk e dimë a ka shoubizi kosovar. Tayna ka arritur edhe njëherë t’jua vërtetojë të gjithve se është një nga femrat më të veçanta që ka industria e muzikës, shkruan “Kosovarja”. Reperja ka publikuar sot në rrjete sociale disa imazhe mjaft provokuese, ku shfaqet me një stil interesant […]

.

Të Ngjajshme

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Leave a Comment