August 2, 2021
Portali Shprehja

Kaq shkurt shkoj e veshur në dasëm Kaltrina Kushumnica

Moderatorja bukuroshe Kaltrina Mikushnica, si gjithnjë edhe kësaj here ka tërhequr vëmendjen e ndjeksave me paraqitjen e saj. Veshur me një fustan ngjyrë të kuqe që i zbulonte asaj këmbët, ajo dukej e mrekullueshme. Me një grim të leht dhe buzëqeshje të ëmbël, Kaltrina dukej si një barbie kukull, shkruan “Kosovarja”. “Tu mendu çka me […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment