December 2, 2020
Portali Shprehja

Kaq shpenzon për një veshje Butriniti

Butrint Imeri edhe në këtë videoklip u shfaq i veshur më shumë stil.

Këngëtari, njihet për stilin e tij në veshje por natyrisht se shpenzon edhe shuma të mëdha parash.

Në projektin e fundit muzikor, bashkëpunimin me Nora Istrefin këngëtari u paraqit me veshje krejtësisht firmato.

Butrinti, ka zgjedhur markën Balenciaga, Dior, Supreme etj. Sipas një faqeje në ‘Instagram‘ shqipcloset Butrint Imeri shpenzoi plot 1,827 euro vetëm në veshje për këngën e realizuar së fundi.


Të Ngjajshme

Sara e fut barkun në gips

admin

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

admin

Majlinda i ‘sos’ efektet për tu shfaqur më bukur në foto

admin

Leave a Comment