April 17, 2021
Portali Shprehja

Kaq të bukur e ka nusen Veton Osmani

Për vite me radhë ishte një nga fotografët më të njohur në vend, që ka punuar me pjesen më të madhe të estrades. Veton Osmani ka fotografuar emrat më influent të muzikës dhe botës së modës dhe puna e tij është mjaftë voluminoze, shkruan “Kosovarja”. Shpesh, edhe jeta private e tij është vënë në qendër […]

.

Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment