September 27, 2021
Portali Shprehja

Kaq të vogël e paska gjoksin Sara e Përputhën, fotografi që tregon dukshëm

Ish konkurrentja e emisionit Përputhën, Sara Malaj, vazhdon të komentohet dukshëm në rrjete sociale. Pozat dhe fotografitë e publikuara seksi, e bënë të merr vëmendje cdo herë, nëpër rrjetet socilale. Në fotografin e fundit, Malaj ka pozuar mjaftë e nxehtë ku duket super tërheqëse. Ajo shihet me bikini të vogla, e ku madhësia e gjoksit […]

.

Të Ngjajshme

Ledri rrëshqet gjatë përformances në Zvicër

Buzët e Adelinës gati ti pëlcasin

Ariana bën dritë në veshje komplet të bardha

Leave a Comment