January 28, 2022
Portali Shprehja

”Karaktere si ty luftohen…”, Einxhel surprizohet nga dy mikeshat e saj

Einxhel është surprizuar nga dy mikeshat e saj të ngushta.

Argjira dhe Fjoralba, dy moderatoret e njohura hynë në shtëpi për të motivuar dhe këshilluar shoqen e tyre.

Tact Watches

Të dyja nuk kanë nguruar që përveç përqafimeve t’i japin edhe disa këshilla.

‘’Lufta jote është e vështirë, ke rrugëtim me gunga por e meriton ashtu si të gjithë të tjerët. Karaktere si ty lufton vazhdimisht derisa përqafohen përfundimisht’’,- tha Fjoralba.

Gjithashtu një koment ato kishin rezervuar edhe për marrëdhëniën e saj më Dagz, çift të cilin ato e përkrahën publikisht.

‘’Jeni shumë të mirë të dy, Dagz është një djalë fantastik. Tani ke një person qëmund të të dëgjojë pa u lodhur ato bisedat e tua në mes të natës’’,- tha Argjira.


Të Ngjajshme

Ana Lleshi nis padi të re kundër Arjon Lulit, ky i fundit reagon ashpër

“Çfarë të keqe të bëri Bora që iu hodhe kundër” Aleksia Peleshi i përgjigjet ndjekësit

Si kurrë më parë, Iliri qëndron dorë për dore me Einxhelin, dënimin ia jep Donaldi

Leave a Comment