October 1, 2023
Portali Shprehja

Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, theksoi se fronti opozitar shqiptar është i gatshëm të dal në zgjedhje dhe të sfidoj pushtetin.

Sipas Kasami bashkëpunimi mes Lëvizjes BESA, Lëvizjes Demokratike dhe Alternativës funksionon në mënyrë të përkryer dhe u shpreh i bindur se ky bllok do të dal fitues  në zgjedhjet e ardhshme parlamentare.

Të Ngjajshme

Arsyeja e vërtetë e vdekjes së Beethovenit

Vuçiq flet sërish për sulmin terrorist në Banjskë, thotë se do të dalë “me dëshmi” të reja

Dua Lipa në filmin kinematografik, sëbashku me John Cena

Leave a Comment