8.6 C
Skopje
November 18, 2019
Informacione Vendi

Kasami: Rinia po i bashkohet familjes së madhe të BESËS

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami përmes një postimi në facebook ka shkruar se radhëve të tyre po i bashkohet rinia nga të gjitha anët.

“Sonte në selinë e Lëvizjes, një grup të rinjësh nga komuna e Vrapçishtit, të cilët kanë qenë pjesë e iniciativave qytetare, vendosën t’i bashkohen familjes së madhe të BESËS. I shoqëruar nga kryetari i Forumit Rinor, Liridon Useini, pritëm këtë grup të mrekullueshëm të rinjësh. Mirë se erdhët në Forumin Rinor më aktiv dhe më të zëshëm në vend!”, ka shkruar Kasami, i cili së fundi ka zhvilluar takime me të rinjtë e Besës. (INA)

Artikuj të ngajshëm

Haradinaj merr pjesë në “Javën e Kuzhinës Italiane”

shprehja

Ndryshon ‘matematika’ e formimit të koalicionit

shprehja

Lëvizja Vetëvendosje bëhet përsëri me 30 deputetë

shprehja