November 29, 2021
Portali Shprehja

Kastriot Rexhepi: Çështje e numrave në Kuvend, çështje e mbyllur

Kastriot Rexhepi në televizionin Alsat, siguroi se çështja e numrave në Kuvend është çështje e mbyllur, se numrat për të ecur përpara janë dhe kjo mazhorancë do të zgjerohet.

“Prej informacioneve që kam, vetëm se janë siguruar çështja e numrave për të funksionuar si shumicë. Por po ashtu po punohet edhe me subjekte të tjera politike për të zgjeruar mazhorancën. Së shpejti do të dihet edhe deri ku ka mbërritur numri i mazhorancës së re. Për momenti jam duke punuar që Lëvizja Besa të vazhdojë të qëndrojë në mazhorancë. Ndërsa me Alternativën nuk kemi pasur asgjë kundër të futet në Qeveri- tha Rexhepi.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Në Spitalin “Pirogov” ka mbetur vetëm një person nga të lënduarit në aksidentin në Bullgari

admin

Keqpërdori pozitën zyrtare, arrestohet 40-vjeçarja nga Struga

admin

(VIDEO) Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, pjesa e Maqedonisë së Veriut as që ka nisur

admin

Leave a Comment