November 29, 2021
Portali Shprehja

Kastriot Rexhepi gjendet në Bullgari? Denoncon deputeti i VMRO-DPMNE-së

Ku është Deputeti I Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi, I cili nuk I mundësoi opozitës të votojë mosbesimin e qeverisë aktuale?

Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Antonio Milloshovski ka shkruar se postimi i fundit i Rexhepit është publikuar nga Bullgaria, ndërsa ka kujtuar se atje Zoran Zaev ka prona dhe pasuri.

Tact Watches

Me këtë Milloshovski ka ngritur edhe dyshime për mënyrën se si është dërguar ai në Bulkgari, me kërcënime, kidnapim, etj.

Të Ngjajshme

Mbi 8 mijë raste aktive me Covid-19 në RMV! KSI prite të diskutojë për variantin e ri Omicron

admin

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

admin

Tetovë, vaksinimi kundër Covid-19 do të vazhdojë vetëm në Shtëpinë e Shëndetit

admin

Leave a Comment