December 4, 2021
Portali Shprehja

Kastriot Rexhepi sot paraqitet drejtpërdrejt në ClickPlus në TV21

TV21 ka arritur të kontaktojë me deputetin Kastriot Rexhepi.

Ai tha se është mirë dhe se ndjehet shkëlqyeshëm.

Tact Watches

Sot do të jetë mysafir drejtpërdrejt në emisionin “ClickPlus” në TV21.

Ndryshe, ditën e premte deputeti Rexhepi përmes një shkrimi në “Facebook” tha se gjatë sitës së sotme do të del në publik dhe se do të jep sqarime rreth mos-prezencës së tij në seancën kuvendore për votim të mosbesimit të Qeverisë

Pas këtij shkrimi, vijoi një shkrim i kryetarit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, i cili theksoi se e ka shkarkuar deputetin Kastriot Rexhepi nga të gjitha funksionet në parti. Ai njoftoi se Rexhepi më nuk është anëtar i Lëvizjes Besa.

Të Ngjajshme

Mickoski i shqetësuar: Zaev mund të nënshkruaj edhe një marrëveshje të re me Bullgarinë

admin

Në fundjavë do të mbahet seanca e qeverisë për buxhetin

admin

Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

admin

Leave a Comment