December 3, 2021
Portali Shprehja

Kastriot Rexhepi thotë se ka pranuar mesazhe kërcënuese

Deputeti Kastriot Rexhepi në konferencën e sotme për shtyp njoftoi se gjatë ditës së enjte ka marrë mesazhe kërcënuese, përcjell TV21. Si rrjedhojë, Rexhepi thotë se është konsultuar me autoritet përkatëse, të cilët kanë vendosur që t’i ndajnë sigurim personal.

“Kur bëhet fjalë për presione dhe kërcënime, unë këtë nuk ua kam komunikuar as më të afërmve, as familjes, të cilëve i kërkoj falje. Gjatë ditës deri sa kam pasur telefonat e mbyllur, kam marrë mesazhe që janë paraqitur në institucione dhe për shkak të vlerësimit të situatës, për këtë kam sigurim, dhe jo me kërkesë timen”, deklaroi mes tjerash Rexhepi.

Tact Watches

I pyetur se nga kush i ka marrë mesazhet kërcënuese, Rexhepi refuzoi të përgjigjet, me arsyetimin se deklaratat e tij do të dëmtonin procesin hetues të organeve të rendit.

Të Ngjajshme

Në katër muajt e fundit, shumica e të infektuarve dhe viktimave nga Covid-19 janë të pavaksinuar

admin

Qyteti i Shkupit do të stoliset për festat e fundvitit

admin

Udhëtimi i fundit! Kufomat e të ndjerëve priten me homazhe shtetërore

admin

Leave a Comment