August 17, 2022
Portali Shprehja

Katar 2022, De Paul bën kërkesën e pazakontë për të fejuarën Tini

Mungon pak nga fillimi i Kupës së Botës 2022. Sipas asaj që është mësuar në programin tv argjentinas Socios del espectaculo, Rodrigo De Paul duket se ka bërë një kërkesë të veçantë për dëshirat e tij personale.

Futbolli i Atletico Madrid duket se ka kërkuar plot dy shtëpi në Katar: një për familjen e tij dhe tjetrën për të fejuarën e re Tini Stoessel.

“De Paul ka kërkuar dy shtëpi në Katar, një për të që do të qëndrojë me gjithë familjen e tij dhe një tjetër për Tini-n, e cila do të qëndrojë vetëm, jo me të tjerët”, ka thënë gazetarja Paula Varela.

Kështu, De Paul nuk ka ndërmend ta privojë veten nga prania e Tini Stoessel gjatë Botërorit në Katar. Me sa duket këngëtarja dhe aktorja argjentinase është gati të lirohet nga të gjitha impenjimet që ka me kusht që të qëndrojë me të fejuarin e saj.

Ndër të tjera në këtë periudhë sportisti është në gjyq me ish-bashkëshorten e tij, modelja Camila Homs, për kujdestarinë e fëmijëve Francesca dhe Bautista.

Gruaja, në fakt, duket se ka patur disa kërkesa që futbollisti i Atletico Madrid nuk ka ndërmend t’ia plotësojë.

.

Të Ngjajshme

BEFASI NË NEGOCIATA | Nuk ka akord, Juventusit i ngec në derë i superpaguari dhe bllokon merkaton. Motivi

admin

Jorge Mendes vendos rekordin tjetër! Çon te ekipi “i tij” talentin e madh portugez për gati 50 mln euro

admin

Akuzat për përdhunim ndaj Mendy: “Mos lëviz, mos lëviz” ndërsa i mban krahët pas shpine!

admin

Leave a Comment