January 16, 2022
Portali Shprehja

Katër tetovarë kapen me drogë në Ohër!

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar katër persona nga fshati Pirok i Tetovës pasi janë kapur me substanca narkotike, përcjell TV21. Policia gjatë kontrollit ka gjetur marihuanë dhe kokainë.

“Janë ndaluar H.Q (26), L.A. (23), M.P. (23) dhe S.U. (23), të gjithë nga fshati Pirok i Tetovës. Gjatë kontrollit të automjetit “Audi” në bulevardin “Makedonski Prosvetiteli” në Ohër është gjetur një qese me kokainë dhe marihuanë”, njoftojnë nga MPB.

Tact Watches

Pas dokumentimit të plotë të rastit, SPB Ohër do të bëjë kallëzim përkatës.

Të Ngjajshme

Ende nuk ka vendim të ri si do të zhvillohet gjysmë vjetori i dytë

admin

“Nëse do debat me mua, fol maqedonisht” – Apasiev i drejtohet ashpër Ademit

admin

Për 1 muaj fatura e rrymës 100% më e lartë, qytetari ankohet për manipulim të orëmatësve

admin

Leave a Comment